Shopping cart

Ofisline

Sivas'tan Türkiye'ye, Türkiye'den tüm dünyaya, 20 yıllık deneyimi ile adım adım büyüyen Gökler Grup bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Gökler Grup; Sivas Organize Sanayi Bölgesi'nde, son teknoloji üretim ekipmanları ile
toplamda 80.000 m2 kapalı alanda, 3 farklı üretim tesisi (ahşap, koltuk, metal ve poliüretan)
ile faaliyet göstermektedir. Ofisline; hastane, eğitim ve ofis mobilyaları üretimi ile,
konsept iç mimari çözümleri ve trend tasarım yaklaşımları mükemmellik ve yaratıcılıkla buluşturuyor.

Markamız, Tasarımlarımız ve Tüm Ürünlerimiz, Türk Patent
Enstitüsü tarafından Marka Tescil, Tasarım Tescil ve Faydalı
Model Belgeleri ile Koruma altındadır.

Our trademark, projections and products are under protection with
the documents Brand Registry, Utility Model and Design Registration
by Turkish Patent Institute, Rebublic of Turkey.

TSEN ISO 14001:2004 / TS 18001:2014 / TSEN 747-2 / TS 5541 / TS 9109 / TS EN 527-1 / TS EN 1023-1 / TS EN 1725 / TS EN 12727
TS EN 16139 / TS 5337-1 / TS 5729 / TS EN 1729-1 / TS EN 12520 / TS EN 12521 / TS EN 14073 / TS EN 14749 / TSE 4510 / TSE EN 14434 / TSEK 426

Entegre Sistem Politikamız

Tıbbi cihaz, hastane mobilya ve donanımları sektöründe lider olan GÖKLER A.Ş. firmamız, kurum kültürü ve temel değerlerini benimsemiş, “mükemmellik”, “yenilikçi” ve “yaratıcı” yaklaşıma odaklanan, teknolojiyi yakından takip ederek kalite açısından lider bir kuruluş olarak verdiğimiz taahhütlerimizle,
- Müşterilerimizin ve paydaşlarımızın beklentilerini gözeterek müşteri memnuniyeti sürekliliğini güvence altına almak.
- İçeriğimize, stratejik yönümüze etki eden iç ve dış etkenleri değerlendirerek geleceğe dönük adımlara istikrarlı yön vermek.
- Risk tabanlı yaklaşım ile riskleri ve fırsatları değerlendirerek süreçlerimizin tamamında maksimum performansı hedeflemek.
- Entegre yönetim sisteminin güvence altına alınması için liderlik ve taahhüt odaklı yaklaşımla entegre sistemin sürekli iyileştirilmesini sağlamak.
- Birincil ve ikincil mevzuat ve yasal şartlara bağlı kalarak müşteri beklentilerini ve memnuniyetini sağlayarak müşteri odaklılığımızı sürdürmek.
- Kaynaklarımızı en az fire ve tasarruf oluşturacak şekilde kullanarak, milli servet kaybını ve kaynakların bilinçsizce tüketimini önlemek.
- Yaşam döngüsü bakış açısı ile ürün ve hizmet için proseslerin tamamında çevre şartlarını, etkilerini belirleyerek ilgili taraflar ile paylaşmak ve çevre bilincini sağlamak.
- Kirliliği kaynağında azaltıp ayrıştırarak, çevre bilincinin oluşturulması ve korunması amacı ile etkinlikler düzenlemek.
- Kaynaklanacak olası kazaları önlemek için paydaşlarımızın bilinçlendirilerek farkındalıkları arttırmak.
- Ramak kalaları değerlendirerek çalışan, iş yeri ve ekipmanlarımızın zarara uğrama potansiyelini minimize etmek.
- İş Sağlığı ve Güvenliği etkisi altında bulunan faaliyetlerin, etkenlerin tamamında potansiyel tehlikeleri minimize ederek koruyucu tedbirlerin sürekliliğini sağlayarak
Sürdürülebilir, yalın ve proaktif düşünce yaklaşımıyla entegre sistemi sürekli iyileştirmek, kalite anlayışı doğrultusunda sistem katılımını sağlamak ve farkındalığını oluşturarak, paydaşlarımızın beklentilerini karşılamak genel politikamızdır.
İCRA KURULU BAŞKANI (CEO)
15.01.2018

Mükemmellik kültürü ile tanışın.

Bizler, tasarım çağında yaşıyoruz. Çağımızın modern ofisleri de estetiğe ve kullanışlılığa her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyor. Ofisline, ofis mobilyası çözümleri ile ofisiniz için sofistike çözümler üretirken, iş hayatının değişen trendlerine de ayak uydurmanızı sağlıyor.